KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 7764487
nr 776 4487
Kolteckning
Signerad Olofsson, landskap, motivets mått: 22x31
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 september 2012
kl 18:42:33
10/9 17:54:44
100 kr
10/9 18:10:24